
Als de grootste nieuwswebsite van de gemeente Noordenveld, biedt ditisRODEN.nl veel mogelijkheden om te adverteren voor zowel grote als kleine bedrijven. Een voordeel van adverteren op ditisRODEN.nl is dat de site een groot en gevarieerd publiek heeft. Er zijn veel bezoekers die regelmatig nieuws lezen en die actief zijn in verschillende leeftijdsgroepen en interesses. Hierdoor is het gemakkelijk om de juiste doelgroep te bereiken.
# Maandelijks 95.000 'unieke' bezoekers #

Nieuw op de weekmarkt in Roden: Grobelia's Kruiden
Allerhartelijkst is de eerste kennismaking met Esther en Jan Jelle Reitsma uit het Friese Lippenhuizen die via, via, sinds een paar week plek hebben gevonden op de weekmarkt in Roden tegenover de heerlijke vleeswaren van Wilner.
Met passie vertellen ze over de grote diversiteit aan kruiden, waaronder gezondheidskruiden, specerijen, honing, exclusieve theesoorten en cranberry's tincturen, die aan de man of vrouw worden gebracht. De honderden potjes, het zijn een soort wekflessen, zijn daar een prima voorbeeld van.
Bent u nieuwsgierig geworden betreffende al deze artikelen, kijk dan eens op:
www.grobeliaskruidenwinkeltje.
Credits© Roel Lubbers
