
Als de grootste nieuwswebsite van de gemeente Noordenveld, biedt ditisRODEN.nl veel mogelijkheden om te adverteren voor zowel grote als kleine bedrijven. Een voordeel van adverteren op ditisRODEN.nl is dat de site een groot en gevarieerd publiek heeft. Er zijn veel bezoekers die regelmatig nieuws lezen en die actief zijn in verschillende leeftijdsgroepen en interesses. Hierdoor is het gemakkelijk om de juiste doelgroep te bereiken.
# Maandelijks 95.000 'unieke' bezoekers #

Rodermarktweek is begonnen
De onstuimige Rodermarktweek is vrijdagmiddag begonnen met het openen van de kermis op de Brink door het bestuur van de Vereniging Voor Volksvermaken.
Om 16.00 uur volgde hierop de start van de Jaarbeurs met een welkomswoord van Bert Rijks en een trompetsolo van het Drents volkslied door "broez'n" Henk de Haan.
De minimissen vertoonden vanaf 18.00 uur hun kunsten en de standhouders op de beurs mochten zich verheugen op een grote opkomst.
De kop van Ronermaark is er af, maar er komt nog veel meer!!
Credits Roel Lubbers
filmpje