#VOETBAL Programma Mannen & Vrouwen



zondag mannen


RODEN - TVC'28 2-2


GOMOS - WVV gestaakt


PEIZE - Noordster 1-0


ZEVENHUIZEN - Blue Boys 2-1


De Sweach - NIEUW-RODEN 6-1


WILPER BOYS - Oerterp 4-2



 


zaterdag  mannen


Helpman - ONR 2-1


WVV - VEENHUIZEN 3-2


HFC'15 - TLC 1-1


VEV'67 - Achilles 1894 2-2


Gorecht - PELIKAAN S 0-0


HAULERWIJK - Glimmen 2-0


WESTERKWARTIER - GEO 3-1


Zuidhorn - MARUM 0-0


Beilen - TYNAARLO  1-1


VAKO - Haren 1-1


EEN 2 - Asser Boys 3 afgelast



 


a.s. zaterdag dames


RODEN - Buitenpost  4-1


TLC/NIEUW-RODEN - Knickerbockers 7 5-5


Oerterp - VEV'67  2-6


ZEVENHUIZEN - Haulerwijk 2-1


De Blesse - GOMOS  



 


 


Ranglijst topscorer gemeente Noordenveld


ditisRODEN.nl GOUDEN SCHOEN BOKAAL


 


1. SJOERT GIEZEN (VEENHUIZEN) 8x


1. JANNES SIEGERS (GOMOS) 8x


3. MAURIJN TIMMER (PEIZE) 6x


5. ANGELO WEGGERS (NW-RODEN) 6x


5. SANDER DRENT (NW-RODEN) 6x


* datum 27-11



RANGLIJST Clubs uit NOORDENVELD (27-11)


Zondag 1e klasse E


1. TVC'28  9-20


2. GVAV Rap.  9-17


3. Jubbega 9-17


4. NEO 7-16


5. GRC Gron 9-15


6. WVV 7-12


7. SVBO 7-10


8. Dalfsen  8-10


9. RODEN 8-8


10 Rolder B. 8-7


11 GOMOS 7-6


12 Germanicus 8-6


13 vv Emmen 8-4



Zondag 2e klasse K


1. Valthermond 9-20


2. Helpman 8-15


3. Forward  8-15


4. Sellingen 9-14


5. WKE'16 8-13


6. PEIZE 9-13


7. Annen 8-12


8. Musselkanaal 8-11


9. HOVC 8-10


10 ASVB 7-8


11 Stadspark 8-8


12 Stadskanaal 9-5


13 Noordster 7-3



Zondag 4e klasse B


1. fc Harlingen 9-22


2Zevenhuizen 9-20


3. NIEUW-RODEN 8-16


4. De Sweach 8-16


5. Thor 9-15


6. Terschelling 8-14


7. Oldeboord 9-11


8. Black Boys 9-11


9. Warga 9-7


10 Nieuweschoot 9-7


11 Tijnje 9-6


12 Blue Boys 9-4



Zaterdag 3e klasse C


1. Helpman 9-21


2. Grijpskerk 8-20


3. Groen Geel 9-19


4. Lycurgus 9-19


5. NEC Delfzijl 9-13


6. Loppersum 9-11


7. HFC'15 9-11


8. Knickerbockers 9-10


9. Aduard 9-10


10 ONR 9-9


11 Omlandia 9-9


12 Noordwolde 8-7


13 TLC 9-7


14 Niekerk 9-3



Zaterdag 3e klasse D


1. ZZVV 9-22


2. Klazienaveen 9-20


3. Hoogeveen 9-18


4. HSC 9-17


5. VEENHUIZEN 9-15


6. FC Zuidlaren 9-11


7. DKB 9-11


8. SJS 9-10


9. WVV 9-10


10 Vitesse '63 9-10


11 Borger 8-9


12 De Weide 8-8


13 CSVC 9-7


14 Hollandscheveld 9-6


 


* fouten en wijzigingen onder voorbehoud