#VOETBAL Programma Mannen & Vrouwen



a.s. zondag mannen


RODEN - TVC'28


GOMOS - WVV


PEIZE - Noordster


ZEVENHUIZEN - Blue Boys


De Sweach - NIEUW-RODEN 


WILPER BOYS - Oerterp



 


a.s. zaterdag  mannen


Helpman - ONR 


WVV - VEENHUIZEN 


HFC'15 - TLC 


VEV'67 - Achilles 1894


Gorecht - PELIKAAN S 


HAULERWIJK - Glimmen


WESTERKWARTIER - GEO


Zuidhorn - MARUM


Beilen - TYNAARLO  


VAKO - Haren


EEN 2 - Asser Boys 3



 


a.s. zaterdag dames


RODEN - Buitenpost 15.00 uur


TLC/NIEUW-RODEN - Knickerbockers 7 11.30 uur


Oerterp - VEV'67 14.00 uur


ZEVENHUIZEN - Haulerwijk 14.30 uur


De Blesse - GOMOS 14.30 uur



 


 


Ranglijst topscorer gemeente Noordenveld


ditisRODEN.nl GOUDEN SCHOEN BOKAAL


 


1. SJOERT GIEZEN (VEENHUIZEN) 8x


1. JANNES SIEGERS (GOMOS) 8x


3. MAURIJN TIMMER (PEIZE) 6x


5. ANGELO WEGGERS (NW-RODEN) 6x


5. SANDER DRENT (NW-RODEN) 6x


* datum 20-11



RANGLIJST Clubs uit NOORDENVELD (20-11)


Zondag 1e klasse E


1. TVC'28  8-19


2. Jubbega 8-17


3. GRC Gron 8-15


4. GVAV Rap. 8-14


5. NEO 6-13


6. WVV 7-12


7. SVBO 6-7


8. Dalfsen  7-7


9. RODEN 7-7


10 Rolder B. 7-7


11 Germanicus 7-6


12 GOMOS 7-6


13 vv Emmen 8-4



Zondag 2e klasse K


1. Valthermond 8-17


2. Forward 7-15


3. Helpman 7-14


4. Sellingen 8-13


5. Musselkanaal 7-11


6. HOVC 7-10


7. WKE'16 7-10


8. PEIZE 8-10


9. Annen 7-9


10 ASVB 7-8


11 Stadspark 7-5


12 Stadskanaal 8-5


13 Noordster 6-3



Zondag 4e klasse B


1. fc Harlingen 8-19


2Zevenhuizen 8-17


3. NIEUW-RODEN 7-16


4. De Sweach 8-13


5. Thor 8-12


6. Terschelling 7-11


7. Oldeboord 8-11


8. Black Boys 8-11


9. Warga 8-7


10 Nieuweschoot 8-6


11 Tijnje 8-5


12 Blue Boys 8-4



Zaterdag 3e klasse C


1. Helpman 8-18


2. Grijpskerk 7-17


3. Groen Geel 8-16


4. Lycurgus 8-16


5. Loppersum 8-11


6. NEC Delfzijl 8-10


7. HFC'15 8-10


8. Knickerbockers 8-9


9. ONR 8-9


10 Aduard 8-9


11 Omlandia 8-9


12 Noordwolde 7-7


13 TLC 8-6


14 Niekerk 8-3



Zaterdag 3e klasse D


1. ZZVV 8-21


2. Klazienaveen 8-17


3. Hoogeveen 8-15


4. VEENHUIZEN 8-15


5. HSC 8-14


6. DKB 8-11


7. FC Zuidlaren 8-10


8. SJS 8-10


9. Vitesse '63 8-10


10 Borger 7-9


11 De Weide 8-8


12 WVV 8-7


13 CSVC 8-7


14 Hollandscheveld 8-3


 


* fouten en wijzigingen onder voorbehoud