#VOETBAL uitslagen


ZONDAG 13 NOVEMBER mannen


GOMOS - SVBO 0-1


PEIZE - Annen 3-3


ZEVENHUIZEN - Nieuweschoot 4-1


Tijnje - NIEUW-RODEN 2-3


WILPER BOYS - Friesland 0-3


RODEN vrij



Zaterdag 12 november mannen


Grijpskerk - ONR 3-0


SCVC - VEENHUIZEN 0-3


VAKO - TYNAARLO 4-3


PELIKAAN S - Winsum 3-1


Kollum - VEV'67 3-4


Helpman - TLC 4-3


HFC'15 - Aduard 1-0


HAULERWIJK - FC Assen 2-2


WESTERKWARTIER - Oosterparkers 14-0


EEN 2 - PEIZE 3 1-5



Zaterdag dames


Winsum 2 - RODEN 2-0


TLC/NIEUW-RODEN - Groen Geel 3 3-5


ZEVENHUIZEN - Helpman 4-0


ONB - GOMOS uitgesteld


Grootegast - VEV'67 1-1



 


Ranglijst topscorer gemeente Noordenveld


ditisRODEN.nl GOUDEN SCHOEN BOKAAL


 


1. JANNES SIEGERS (GOMOS) 7x


1. SJOERT GIEZEN (VEENHUIZEN) 7x


3. MAURIJN TIMMER (PEIZE) 6x


4. ANGELO WEGGERS (NW-RODEN) 5x


5. NICKY SMID (NW-RODEN) 4x


* datum 13-11



RANGLIJST Clubs uit NOORDENVELD (per 13-11)


Zondag 1e klasse E


1. Jubbega 7-16


2. TVC'28 7-16


3. GRC Gron 7-15


4. NEO 6-13


5. WVV 6-11


6. GVAV Rap. 7-11


7. SVBO 6-7


8. Rolder B. 6-7


9. Dalfsen 7-7


10 GOMOS 6-6


11 RODEN 6-4


12 vv Emmen 7-4


13 Germanicus 6-3



Zondag 2e klasse K


1. Valthermond 7-17


2. Forward 6-12


3. Sellingen 7-12


4. Helpman 6-11


5. Musselkanaal 7-11


6. PEIZE 7-10


7. HOVC 6-9


8. Annen 6-8


9. WKE'16 6-7


10 ASVB 6-7


11 Stadspark 6-5


12 Stadskanaal 7-5


13 Noordster 5-0



Zondag 4e klasse B


1. Zevenhuizen 7-16


2. Harlingen 7-16


3. NIEUW-RODEN 6-13


4. Thor 7-12


5. Oldeboord 7-11


6. Terschelling 6-10


7. Black Boys 7-10


8. De Sweach 7-10


9. Warga 7-6


10 Tijnje 7-5


11 Blue Boys 7-4


12 Nieuweschoot 7-3



Zaterdag 3e klasse C


1. Grijpskerk 7-17


2. Helpman 7-17


3. Groen Geel 7-13


4. Lycurgus 7-13


5. Loppersum 7-11


6. HFC'15 7-10


7. Knickerbockers 7-9


8. Aduard 7-9


9. Delfzijl 7-7


10 Noordwolde 7-7


11 ONR 7-6


12 TLC 7-6


13 Omlandia 7-6


14 Niekerk 7-2



Zaterdag 3e klasse D


1. ZZVV 7-21


2. Klazienaveen 7-17


3. VEENHUIZEN 7-15


4. Hoogeveen 7-12


5. HSC 7-11


6. Zuidlaren 7-10


7. Vitesse '63 7-10


8. Borger 7-9


9. DKB 7-8


10 SJS 7-7


11 WVV 7-6


12 CSVC 7-6


13 de Weide 7-5


14 Hollandscheveld 7-0


 


* fouten onder voorbehoud